ChatSohbet Bizimmekan Sohbet ( BURADA )

1 sene önce admin tarafından eklendi. 802 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Arkadaşlar sizinde yakından bildiği bir konu bu ve sürekli sorduğunuz bir soru bu.  Bizimmekan neden kapandı ? Bizimmekan nerede ? gibi size bugün bu sorularınıza cevap niteliğinde bu makaleyi yazıyorum.
bizim mekan

bizim mekan

 

Bildiğiniz üzere yıllarca sohbet , chat kategorisinde kullanıcılara güzel vakit geçirten bu site şu zamana dek yani satılana dek sorunsuz bağlanmamızı sağlıyordu… Hatta kendim takıldığım bir site olduğu için sizlerinde artık bizim mekanı takip edebileceğiniz bir site olarak  sohbetebasla.net ‘i takip etmeniz için bu yazıyı yazıyorum.Arkadaşlarım , Bizimmekanda bulunduğum süre içerisinde onlarca arkadaşım oldu hatta oyun kanalında tanıştığım kardeşlerimde oldu.Bu mekan üzerinde kimi zaman kırgınlıklarımız kimi zamanda kavgalarımız oldu.Ama biz yinede burada bu mekanda buluştuk ve bu mekanda arkadaş kaldık. Skype üzerinden kimi arkadaşım bana şunları yazıyorlar ( bizimmekan çet sitesine giremedikleri için…)

Selam Ryu , sen şu an nerede takılıyorsun , bizimmekan kapandı mı ve artık açılmıycak mı ??

Gönderen: Asmin_

Merhaba ŞiRiNn , artık neden siteye bağlanamıyoruz .. Lütfen bişi söyler misin bu konuda bana yardımcı olabilir misin ??

Gönderen : Lyndaaa

Ryu kardeş bu siteye nasıl bağlancaz , adamlar sattı be ... bu yüzden takılacak bir yer arıyorum , özellikle eski arkadaşlarımıza ulaşabileceğim bir mekan ...Öğrendiğin zaman haber et.

Gönderen : Baran

Bu şekilde bana skype , facebook üzerinden bir çok arkadaşlarım ulaştı … Bende onlara böyle bir site açtığımı artık bizimmekan çet kullanıcılarının burayı gördükçe girmeye devam edeceklerini söyledim. Sürekli siteye girip takip ederler sağolsunlar.

Bizimmekan.com’un satılma sebebi nedir ?

Bizim mekan sitesi yaklaşık 5 6 ay önce devredildi.Yani eski sahibi tüm bizimmekana bağlı domainleri ve siteleri soyle.net sahibi ReiS’e sattı. Böylece satış gerçekleşti. Satışın sebebi ilk sahibinin artık sohbet etmekten  ve uğraşmaktan sıkılıp evleneceği ve bunun için paraya ihtitacı olduğu için satmak zorunda kalmasıdır.

Bizimmekan adresi değişti mi ?

Aslında adres aynı idi ancak tasarım değişikliğine giden yeni sahibi sitenin sıralamasının düşmesine sebep oldu. Ancak en kısa sürede toparlayıp sitesini eski yerine getirdi. Ancak Bizimmekan.com.tr elini daha hızlı tutarak bir çok kullanıcıyı kendine çekti. Bizimmekan mobil ve bizimmekan sohbet odaları ile ki oda çok kalabalık bir site , kullanıcıların yer değiştirmesine , tercih değişmesine sebe oldu.

Bizimmekan’da yine görev alabilecek miyim?

Bu makale özellikle bizimmekan’nın  sahibinin değişmesi ile birlikte operatörlerinde (@) değişmesine sebep oldu. Özellikle bir süre gelmeyen satış esnasında ve sonrasın gelmeyenler bu durumdan muzdarip. Ancak yeni sahibine gidip ben burda Op idim tekrar eski yerime alabilir misiniz dedğinizde muhtemelen sizi eski konumunuza alacaktır.

Değerli bizimmekan chat kullanıcıları sitenin değiştiğine bakmayın , siz yine eskisi gibi bedava chat odalarında arkadaşlarınızla doyasıya muhabbet edebilirsiniz.

Google Aramaları

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.