Genel Evli ve Öfkeli Dizisi Bitti mi?

5 ay önce ayaz yerimdar tarafından eklendi. 322 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Evli ve Öfkeli Dizisi

ATV ekranlarının sevilen dizisi haline gelen Evli ve Öfkeli , seyircileri gün geçtikçe artıyor. Hayatın içinden kesitler sunan dizi, herkes tarafından çok beğenilir hale geldi. Pazar günleri yeni bölümleri oynayan dizinin hayranları tarafından iple çekiliyor.

Her bölümde farklı olaylar yaşayan 4 tane hayata tutunmaya çalışan, hayatın kötülüklerini, zorluklarını, mutluluklarını görmüş olan 4 çocukluk arkadaşı ve hayatındaki olayları anlatan dizi, her hafta farklı konuları ile ekranlara geçiyor. Eşleri tarafından aldatılan kadınların, yeni aşkları, yeni heyecanları, yeni üzüntüleri ve yeni mutlulukları ekranlara taşınıyor. Dizinin hastası olanlar her hafta gün sayıyor ve yayınlanmayan bölümlerde çok üzülüyorlar. Dizi Pazar akşamı 16. Bölüm ile ekranlar da olacak

Dilek, Esra, Mine, Seray isimleri ile başrolleri oynayan dizi karakterleri çocukken çok sıkı 4 arkadaş daha sonra hayat arkadaşları ayırmış.. ve yine aynı hayat arkadaşları birleştirmiş , heyecan, entrika ve sımsıcak bi aile dizisi olan Evli ve Öfkeli her pazar seyirciler ile ATV ekranlarında buluşuyor.

Google Aramaları

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.