Sohbet geveze sohbet odalarında Sohbete Başla

1 sene önce admin tarafından eklendi. 439 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Geveze sohbet odalarını Sohbetebasla.net le kullanıcılarımıza sunuyoruz. Sizde Gevezelikte üzerimize yok diyorsanız tek yapmanız gereken kendinize bir nick(kullanıcı Adı) bularak geveze sohbet odalarımızda kendinizi gösterebilir ve burda çeşitli arkadaşlıklar kurabilir dostlar edinebilirsiniz. Biz bu imkanı size sunuyoruz bundan sonra yapmanız gereken kendinize güvenerek sohbet odalarımızda keyifle sohbet edebilirsiniz.

Geveze Sohbet odalarımıza artık mobil cihazlarımızdanda bağlanabilirsiniz. Mobil sohbet odalarımıza bağlanmak akıllı cihazlarımızdan tarayıcı uygulamasını açarak m.sohbetsin.com yazmanız yeterlidir.  karşınıza çıkan kullanıcı adı yazan bölüme bir rumuz belirleyerek sohbet e başalabilirsiniz.

Mirc, Türkiye’de webin organik gelişim sürecinde çok önemli yapı taşlarından biridir. Ve senelerdir kendisinden ödün vermediği kalitesi ve seviyesiyle insanları internet üzerinde karşılaştırmaya, mevzuşturmaya ve çağdaş sınırlar içinde tartıştırmaya devam etmektedir.Günlük yaşamın stresinden ve koşturmacasından bunaldığımızda koşabileceğimiz bir kaçış ve ferahlama noktası olan mirc; çok uzun seneler önce üstlenmiş olduğu bu görevi senelerdir aynı titizlikle devam ettirmektedir. Seviyeli ve kaliteli Geveze sohbeti, binlerce insan tarafınca paylaşılan müziği ve çeşitli konulardaki geveze sohbet odalarıyla yıllardır olduğu benzer biçimde yıllar sonrasında da hala mirc te buluşmaya devam ediyor olmanız dileklerimizle..

 

Türkiye’de internet ilk kullanılmaya başlandığı sıralarda herkesin bilgisayarda sohbetle ilgili ilk tanışıklığını yaşadığı yerdi mirc. O zamanlardan beri internet kullanan çoğumuzun mircte kullandığımız en az bir takma adımız ve o takma adla bizi tanıyan eski dostlarımız vardır mutlaka.O senelerden bu yana yönetimler değişti, ülkenin gidişi değişti ama mircteki sohbetlerin, arkadaşlıkların ve tanışıklığın tadı değişmedi ki, mirc hala etrafına kendi userlarını toplamakta . Onsekiz yılda değişmeyen yegane şeylerden biri de mircteki dostluklarımız, tanışıklıklarımız, bize bir şeyler katan kimi sohbetler ve o arkadaşlık hissi .

 

 

Google Aramaları

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.