ChatSohbet Sohbet Alem – Bütün Alem Bizimle Chat Yapıyor

1 sene önce admin tarafından eklendi. 373 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

SOHBET alem ile keyifli dakikalar bizim sitemizdedir. Sizlere bu yazımda makale yazarlığı ve sohbet türünde yazı yazılmış yazıları değerlendirmeye çalışacağım elimden geldiği kadarı ile bir hatamız olursa affola şimdiden.

Makale yazarlığı hiç kolay bir iş değildir bir insanın makale yazarı olabilmesi için öncelikle çok okumuş olması ve okumayı bırakmaması gerekmektedir. Bir konu üzerinde makale yazacak olan makale yazarının o konu hakkında çok bilgili ve çok donanımlı olması gerekmektedir.

Örnek olarak sohbet yazısı ve sohbet sitelerini ele alalım: Bir makale yazarının bu konuda iyi şeyler yazabilmesi için ilk önce sohbetin tarifini öğrenmesi gerekir ve sohbet çeşitlerine göz atması gerekir. Peki chat nedir kelime olarak karşımızdaki insanlarda diyalog kurmak diyebiliriz kısaca. biraz daha genişletecek olursak bu tanımı hasbihal etmek, dertleşmek anlamlarına gelebilir.

Makale yazarı: altını çiziyorum sohbet makale yazarı daha önce yazılmış sohbet makale yazılarını okuması gerekir ve araştırma yapması gerekir örnek verecek olursak: sohbet türünde yazılmış yazılar, sohbet türü yazı örnekleri, sohbet türünde yazılmış eserler ve buna benzer araştırmalar yapmak zorundadır yoksa bir sonuca ulaşamaz.

Şimdi gelelim makalenin biraz tanımına: Makaleler kısaca gazete, dergi veya köşe yazıları diye adlandırırlar çünkü günlük olarak dergilerde, gazeteler de yayımlanırlar ve bu işi meslek edinmiş birçok insan vardır ve geçimlerini makale yazarlığı yaparak sağlamaktadırlar. Birde şu makalenin biraz içine girelim ne dersiniz yani biraz özelliğinden daha bahsetmek istiyorum sizlere.

Makalelere genel olarak köşe yazaları dendiğini ve dergilerde ve gazetelrde yayımlandığı söylemiştik. Makaleler bir çok konu üzerinde yazılabilir ben sohbet türünde makale örneği vermeye çalışıyorum sizlere Bunun yanı sıra ekonomi, sosyoloji, tarih, ve buna benzer bir çok şekilde makaleler yazılmaktadır. Ancak ince bir detay var her makale yazırı her konuda iyi makale yazamaz. Çünkü yukarda da bahşetmiştim bundan konuyu iyi bilmesi ve konuya hakim olması gerekmektidir. Unutmayın Sohbet Alem – Bütün Alem Bizimle Chat Yapıyor.

Google Aramaları

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.