Sohbet Sohbet Ederken Mutluluk

2 sene önce admin tarafından eklendi. 327 kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Sevgili ziyaretçilerimiz sohbet ederken insanlar kendilerini mutlu hissederler,Ogün öyle bir şey olmuşturki kendisine saklamak değilde paylaşıpta mutluluğunu anlatmak isterler. Bizlerde Sohbet ederken mutluğun anlamını önemini birkez daha siz değerli kullanıcılarımıza anlatmak istedik.

Sohbet etmeden insanlarla konuşmadan hiç bir derdinizi kimseyle konuşmadan rahat olamazsınız belkide siz sohbet ederken karşınızdaki insanın teklifleri ve ön görüşleri sizleri daha iyi bir duruma getirebilir.

Bu aralar aklımda hep aynı soru,olurunamı bırakmalı yoksa daha çokmu çabalamalı? Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşımla sohbet ederken yıpranmak istemiyorsan umursamamaya yatkın olacaksın dedi doğruydu aslında. fazlasıyla düşünmek illahaki mutluluk diye kendinizi paralarsanız.Hayalleri fazlasıyla büyük beklentiler haline getirmek ve mutsuz olmak.. Bazen Farkında olmadan o kadar şeyi gereğinden fazla büyütüyoruz ki.

Bu çoğumuzun hayatında böyle olmadı mı?

Ne kadar çok istediysek,  haddinden fazla  (gereğinden  Fazla) mücadele ettiysek hep hayal kırıklığı olmadı mı?

Herşey dozunda olmalı deriz ya hep, evet herşey dozunda güzel. Olacaksa zaten mücadelen yerini bulacaktır. Ama olmayacağı varsa da ne yapsan istediğin ulaşılmaz kalacaktır. Mücadele ver, odaklan, işte, sonrasında da bırak.oluruna ve gidişatına bırak. Siz yapacağınızı yapdınız sonuçta içiniz rahat. Zamanlamaya mücadele edemezsin ki.

Kendi yoluna git.

Google Aramaları

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.